Navštivte Luhačovice, nejkrásnější lázně Moravy

. Posted in Cestování

ubytování Luhačovice

Luhačovice jsou nádherné lázeňské město, které se pyšní dlouhou historií a léčivými minerálními prameny. A právě prameny jsou hlavním symbolem tohoto města. Pokud si najdete vhodné ubytování Luhačovice a zůstanete zde několik dní, určitě se nudit nebudete. Co vás v Luhačovicích čeká?

Do Nízkých Tater na dovolenou

. Posted in Cestování

ubytování Tatry

Nízké Tatry jsou druhým největším národním parkem a čtvrtým největším pohořím Západních Karpat. Současně jsou Nízké Tatry považovány za nejrozsáhlejší pohoří na Slovensku. Budete-li hledat komfortní ubytování Tatry, nabízí se vám apartmány, chatky a hotely. A proč do Nízkých Tater i v létě? Na to se podíváme v dnešním článku.

Luhačovice – nejnavštěvovanější lázně Moravy

. Posted in Cestování

penzion luhačovice

Lázně Luhačovice jsou považovány za čtvrté největší lázně v České republice a současně za nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Pyšní se svou více než 300 let dlouhou lázeňskou tradicí. Hotel, apartmán i penzion Luhačovice nabízí pro ubytování na prodloužený víkend i týdenní dovolenou. Proč zavítat právě do Luhačovic?

ZOO Lešná - místo, které musíte navštívit

. Posted in Cestování

ubytovani zlin

Sháníte vhodné ubytovani ve Zline? Chcete zavítat do této metropole a zůstat zde několik dní? Láká vás nejen samotný Zlín, ale i jeho okolí? V takovém případě byste neměli zapomenout na zoologickou hradu, která se rozprostírá asi čtyři kilometry od Zlína. Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v České republice.

Pořiďte si funkční vybavení

. Posted in Penziony

Máte ve svém penzionu zastaralý interiér a potřeboval by trošku oživit? Trendy se projevují nejen v módě, ale dostihují už i bydlení a mění se velmi často. Proto je potřeba na to myslet i při vybavování ubytovacích zařízení, aby nábytek byl nadčasový a nebylo by potřeba jej měnit častěji než je nutné. Do této kategorie spadá dřevěný nábytek z masivu, který má dlouhou životnost, nemusíte se o něj nějak výrazně starat a navíc dodá vašim pokojům domáckou a příjemnou atmosféru. Pokud budete provádět rekonstrukci penzionu a vybírat z katalogů, tak zjistíte, že není ani tak nákladný. Můžete si jej navíc nechat vyrobit na zakázku přesně podle rozměru, který potřebujete. A budete tak mít všechen nábytek od jednoho výrobce a bude vám ladit. Což je pro vás samozřejmě jednodušší.