Články

Rodinná dovolená v Tatralandii v létě i v zimě

. Posted in Cestování

ubytovani tatralandia

Ideální místo na dovolenou v létě i v zimě - to je Tatralandia. Děti i dospělí si zde mohou užívat ve 14 bazénech se slanou, sladkou i termální vodou, velkým lákadlem je také 28 tobogánů a skluzavek všeho druhu. Pokud si chcete Tatralandii užít naplno, pak zde zůstaňte více dnů.

Ubytování Tatralandia nabízí v různých cenových relacích podle velikosti a úrovně. Náročnější návštěvníci ocení luxusní resort, rodiny s dětmi přivítají prostorné apartmány s vlastními zahradami.

V zimě je v provozu hned 5 tobogánů a několik bazénů. Zatímco venku mrzne až praští, návětšvníci si uvnitř dopřávají odpočinek v Keltském saunovém světě, oblíbené jsou také regenerační masáže, zábaly a koupele, které nabízí areál Wellness Paradise.

Liptovský Mikuláš láká v zimě i v létě

. Posted in Cestování

uybtovani liptovsky mikulas

Díky své poloze nabízí Liptovský Mikuláš bohaté celoroční vyžití všem svým návštěvníkům. Milovníci přírody si oblíbí procházky okolní přírodou, zdatní turisté pak mohou vyrazit na horskou tůru. Vyznavače zimních sportů zláká největší slovenské centrum zimních sportů v Jasné. Zarezervujte si i vy ubytování v Liptovském Mikuláši a objevte krásy tohoto kouzelného kraje.

Samotné město žije v každém ročním období řadou kulturních akcí, v jeho centru se pak nachází řada historických památek. Vydat se můžete po stopách zbojníka Jánošíka, rodu Pongrácovců nebo mikulášského rodáka Kolomana Sokola.

V létě doporučujeme vyrazit do horského terénu, kterým je lemována celá severní část města. Po zdolání větších či menších kopců se nejlepším místem pro váš odpočinek stane vodní nádrž Liptovská Mara.

V zimě si vyberete z nepřeberného množství lyžařských areálů a běžkařských stezek. Zábava pro celou rodinu vás čeká v aquaparku Tatralandia, který je od Liptovského Mikuláše vzdálen pouze 3 km.

I vy můžete navštívit Thermal Park Bešeňová

. Posted in Cestování

Ubytování na Slovensku

Thermal Park Bešeňová – pod tímto názvem se skrývá termální koupaliště pyšnící se nejvíce železitou vodou na Slovensku. Termální park je přístupný po celý rok. Disponuje otevřenými i krytými bazény, řadou tobogánů a bohatou nabídkou služeb. Stačí si najít vhodné ubytování na Slovensku a vyrazit na několik dní za dobrodružstvím.

Navštivte Luhačovice, nejkrásnější lázně Moravy

. Posted in Cestování

ubytování Luhačovice

Luhačovice jsou nádherné lázeňské město, které se pyšní dlouhou historií a léčivými minerálními prameny. A právě prameny jsou hlavním symbolem tohoto města. Pokud si najdete vhodné ubytování Luhačovice a zůstanete zde několik dní, určitě se nudit nebudete. Co vás v Luhačovicích čeká?

Do Nízkých Tater na dovolenou

. Posted in Cestování

ubytování Tatry

Nízké Tatry jsou druhým největším národním parkem a čtvrtým největším pohořím Západních Karpat. Současně jsou Nízké Tatry považovány za nejrozsáhlejší pohoří na Slovensku. Budete-li hledat komfortní ubytování Tatry, nabízí se vám apartmány, chatky a hotely. A proč do Nízkých Tater i v létě? Na to se podíváme v dnešním článku.