Relaxujte a uvolněte se u havajské masáže

. Posted in Ubytování

Wellness pobyty Zlín

Jak už samotný název napovídá, havajská masáž pochází z Havajských ostrovů. Masáže se prováděly už v chrámech a jejich účelem byla očista těch, co do chrámu vstoupili. V současné době jsou havajské masáže oblíbené také v Evropě, včetně České republiky. Objednáte-li si wellness pobyty Zlín, také si dopřejete tuto specifickou masáž. Pojďme se na ni podívat podrobněji.

Havajskou masáž si v minulosti užívaly hlavně vrchnosti. V té době se jednalo o čtyřdenní očisťovací rituál, jehož výsledkem bylo harmonizované tělo a mysl. Tento účel je zachován doposud, ale masáž trvá 1,5 až 2 hodiny.

Uvolněte se a přijdete na jiné myšlenky

Wellness pobyty Zlín vám tuto masáž nabízí. Odpočinete si, budete relaxovat a přijdete na jiné myšlenky. Havajská masáž uvolní svalové napětí, zbaví vás psychických blokád a tělo přetažené z každodenního pracovního stresu si odpočine. Masáž, která trvá až dvě hodiny, se aplikuje na záda, šíje, nohy a ruce. Je nezbytné masírovat celé tělo, nikoliv pouze jeho části.

Masér používá při práci pouze lokty, předloktí a dlaně. Střídají se dotyky intenzivnějšího charakteru s dotyky jemnými.

Kdy na havajskou masáž?

Havajská masáž LOMI LOMI pozitivně působí na psychiku a uvolní svalové napětí. Ale má mnohem více výhod – slouží k detoxikaci organismu, rozproudění vnitřní energie a také ke zlepšení krevního oběhu. Ne nadarmo se říká, že havajská masáž je královská masáž.

Pokud vyrazíte na wellness pobyty Zlín, určitě se svěřte do rukou maséra, který vám tuto masáž provede. Zamilujete si ji a možná se k ní budete rádi vracet. 

Preferujete cenově výhodnější řešení?

Pokud plánujete spíše dlouhé procházky a zkoumání přírody, pak namísto Kopanic doporučujeme penzion Žajgla, který je cenově dostupnější a jistě si ubytování ve strání užijete stejně tak. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit