Rozhlas do školy, jaký si vybrat?

. Posted in Ubytování

Bezdrátový rozhlas je nutno zhotovit tak, aby vysílač měl pokrytí signálu směrem ke všem přijímačům. Ve většině přípádů to není problém, nicméně při rozsáhlých obcích či obcích s přirozenými přírodními překážkami či vysokými budovami je nutno využití tzv. repeaterů, mezibodů ve vysílání, které signál zopakují a předají dál.

bezdrátový rozhlas

Stavíme víceúčelové hřiště

. Posted in Ubytování

víceúčelové hřiště

Víceúčelové hřiště je nedílnou součástí škol, sportovních oddílů, volnočasových středisek a odpočinkových středisek. Často se ovšem stává, že po pořízení se přestává o udržování hřiště přemýšlet a jeho životnost se výrazně zkracuje.

Relaxujte a uvolněte se u havajské masáže

. Posted in Ubytování

Wellness pobyty Zlín

Jak už samotný název napovídá, havajská masáž pochází z Havajských ostrovů. Masáže se prováděly už v chrámech a jejich účelem byla očista těch, co do chrámu vstoupili. V současné době jsou havajské masáže oblíbené také v Evropě, včetně České republiky. Objednáte-li si wellness pobyty Zlín, také si dopřejete tuto specifickou masáž. Pojďme se na ni podívat podrobněji.

Nádherné Luhačovice

. Posted in Ubytování

Luhačovice jsou lázeňské město na jihovýchodě Moravy, 16 km od Zlína. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu, onkologické nemoci, trávení a obezita. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka, která se stáčí i do lahví. Lázeňská léčba spočívá ve využití přírodních léčivých zdrojů v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami.

ubytovani Luhacovice

Navštivte Zlín!

. Posted in Ubytování

Zlín je krásné jihomoravské město, které se rozprostírá v údolí řeky Dřevnice. Jeho bohatá historie po sobě zanechala řadu památek. Například je se Zlínem neodmyslitelně spjatý Tomáš Baťa, který zde postavil celou řadu budov, jež mají doposud velký význam. Za návštěvu zajisté stojí zlínský „mrakodrap,“ budova číslo 21 v areálu Svitu. Dnes tam sídlí Krajský úřad, ale ještě stále můžete nahlédnout do Baťovy pojízdné pracovny ve výtahu nebo do nejvyššího patra s kavárnou a krásným výhledem na Zlín.

ubytovani Zlin