Stavíme víceúčelové hřiště

. Posted in Ubytování

víceúčelové hřiště

Víceúčelové hřiště je nedílnou součástí škol, sportovních oddílů, volnočasových středisek a odpočinkových středisek. Často se ovšem stává, že po pořízení se přestává o udržování hřiště přemýšlet a jeho životnost se výrazně zkracuje.

 

Před pořízením nového víceúčelového hřiště

Na začátku potřebujete podrobný plán. V tomto plánu musíte mít ujasněné, o které sporty bude na hřišti zájem. Je totiž třeba rozdělit hřiště značkami různých sportů, aby hráči neměli při hře zmatek.
Druhým aspektem na rozhodování je materiál, ze kterého se bude hřiště vyrábět. Nejoblíbenějším povrchem bývá umělá tráva, protože její cena je příznivá vzhledem k její kvalitě, jednoduchosti údržby a trvanlivosti. Při nižším rozpočtu tedy doporučujeme umělou trávu. Mimo jiné se na ní dobře hraje a má celoroční využití.

Dalšími povrchy jsou:

Umělé polyuretanové povrchy
Umělé trávníky
Akrylátové povrchy
Umělé polyuretanové povrchy
Kobercové povrchy
Antuka

Oprava stávajícího hřiště

Pokud vaše hřiště potřebuje očividnou vzpruhu, dopouručujeme vám provést rekonstrukci, než se soustředit na budování nového. Jaká míra opotřebejí je třeba rekonstruovat? Dá se říct, že jakmile začnete trochu častěji klouhat při hraní, je třeba provést reconstrukci. Může na vašem pozemku dojít k úrazu a nikdo nechce řešit soud v dnešní době.

Jak jej správně udržovat

Údržba o umělou trávu v zásadě spočívá ve vyčesávání a výměně stlačeného vsypu. Pokud se na tuto akci nemáte, neváhejte kontaktovat specializovanou firmu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit