Luhačovice – nejnavštěvovanější lázně Moravy

. Posted in Cestování

penzion luhačovice

Lázně Luhačovice jsou považovány za čtvrté největší lázně v České republice a současně za nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Pyšní se svou více než 300 let dlouhou lázeňskou tradicí. Hotel, apartmán i penzion Luhačovice nabízí pro ubytování na prodloužený víkend i týdenní dovolenou. Proč zavítat právě do Luhačovic?

ůvodů je hned několik. Luhačovice můžete navštívit kdykoliv během roku, protože v každém ročním období nabídnou relaxaci a aktivní odpočinek. Nadchne vás také bohatý kulturní a sportovní vyžití. Luhačovice jsou krásné moravské lázně, které se nachází v údolí říčky Šťávnice. Vyvěrá zde několik minerálních pramenů, které jsou proslulé svými léčivými účinky.

S Luhačovicemi je spjat také architekt Dušan Jurkovič, který je autorem mnoha zdejších staveb. Při navrhování těchto budov se inspiroval lidovou architekturou Valašska a Kysuce. Celou atmosféru lázeňského města zastřešují lázeňské vily, kolonáda a rozlehlý park.

Mezi nejznámější prameny, které v Luhačovicích ochutnáte a které se využívají k léčebným procedurám, patří Vincentka, Aloiska a Ottovka.

Jakou léčbu lázně provádí?

Pokud zavítáte do lázní za léčbou, nabízí se vám léčebné procedury provozované v balenoprovozech léčebných zařízení a hotelů. Tyto prostory jsou vybaveny moderní technikou, díky níž personál provádí vodoléčebné a elektroléčebné procedury, inhalace, obklady či masáže. Nabízí se zde i relaxační pobyty pro všechny generace. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit