I vy můžete navštívit Thermal Park Bešeňová

. Posted in Cestování

Ubytování na Slovensku

Thermal Park Bešeňová – pod tímto názvem se skrývá termální koupaliště pyšnící se nejvíce železitou vodou na Slovensku. Termální park je přístupný po celý rok. Disponuje otevřenými i krytými bazény, řadou tobogánů a bohatou nabídkou služeb. Stačí si najít vhodné ubytování na Slovensku a vyrazit na několik dní za dobrodružstvím.

Relaxujte a uvolněte se u havajské masáže

. Posted in Ubytování

Wellness pobyty Zlín

Jak už samotný název napovídá, havajská masáž pochází z Havajských ostrovů. Masáže se prováděly už v chrámech a jejich účelem byla očista těch, co do chrámu vstoupili. V současné době jsou havajské masáže oblíbené také v Evropě, včetně České republiky. Objednáte-li si wellness pobyty Zlín, také si dopřejete tuto specifickou masáž. Pojďme se na ni podívat podrobněji.

Navštivte Luhačovice, nejkrásnější lázně Moravy

. Posted in Cestování

ubytování Luhačovice

Luhačovice jsou nádherné lázeňské město, které se pyšní dlouhou historií a léčivými minerálními prameny. A právě prameny jsou hlavním symbolem tohoto města. Pokud si najdete vhodné ubytování Luhačovice a zůstanete zde několik dní, určitě se nudit nebudete. Co vás v Luhačovicích čeká?

Do Nízkých Tater na dovolenou

. Posted in Cestování

ubytování Tatry

Nízké Tatry jsou druhým největším národním parkem a čtvrtým největším pohořím Západních Karpat. Současně jsou Nízké Tatry považovány za nejrozsáhlejší pohoří na Slovensku. Budete-li hledat komfortní ubytování Tatry, nabízí se vám apartmány, chatky a hotely. A proč do Nízkých Tater i v létě? Na to se podíváme v dnešním článku.

Luhačovice – nejnavštěvovanější lázně Moravy

. Posted in Cestování

penzion luhačovice

Lázně Luhačovice jsou považovány za čtvrté největší lázně v České republice a současně za nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Pyšní se svou více než 300 let dlouhou lázeňskou tradicí. Hotel, apartmán i penzion Luhačovice nabízí pro ubytování na prodloužený víkend i týdenní dovolenou. Proč zavítat právě do Luhačovic?